تن زیب | لاغری، ورزشی، تناسب اندام، ماساژ

درباره تن‌زیب

واحد تولیدی تن‌زیب (با اخذ جواز تاسیس از وزارت صنعت، معدن و تجارت به نام شخص حقیقی و همچنین ثبت برند تن‌زیب در اداره ثبت علایم تجاری) تولید و عرضه محصولات ورزشی، بدن‌سازی و ماساژدهی خانگی را که از نظر قیمت برای عموم مردم قابل تهیه باشد را ماموریت خود قرار داده است. این محصولات ضمن سبکی و کم حجمی، ابزار مناسبی جهت جبران کمبود فعالیت بدنی و ایجاد نشاط برای عموم افراد جامعه می‌باشد.

ما در این مجموعه تولیدی می‌خواهیم با ارائه‌ی وسایل ساده‌ای که علاوه بر کمک به انجام تمرینات ورزشی، باعث تحریک و تشویق افراد به انجام فعالیت ورزشی و همچنین سرگرمی آنها می‌شود، قدمی در نهادینه کردن امر ورزش در جامعه و خانواده‌ها برداریم؛ به گونه‌ای که ورزش در تمام جامعه و در تمام سنین، جز لاینفکی از زندگی شود.

تنوع محصول

طراحی برتر داخلی

ساخت ایران

محصولات تن‌زیب در عین سادگی، علاوه بر ورزش و سرگرمی و رفع خستگی، تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن چربی نواحی مختلف بدن، به خصوص میان‌تنه و باسن‌ها را دارد. این واحد تولیدی در حال حاضر بیش از ۵۰ نوع محصول تولید می‌کند و بنا دارد در آینده‌ای نزدیک تعداد آنها را افزایش دهد تا بتواند سلایق مشتریان مختلف را پوشش دهد.

با محصولات تن‌زیب می‌توانید با هزینه بسیار کم و بدون در نظر گرفتن فضای اختصاصی، یک باشگاه کوچک ورزشی، تناسب اندام و ماساژدهی را در خانه خود ایجاد کنید.

ویژگی های محصولات

وجه اشتراک محصولات تن‌زیب کیفیت، سادگی، تنوع، قیمت کم و مهمتر از هر چیز دیگر کارایی بالای آن می‌باشد که سلامتی، نشاط، تندرستی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان خواهد آورد

کارخانه واحد تولیدی تن‌ریب در شهرک صنعتی ایوانکی از توابع استان سمنان و دفتر فروش آن در تهران واقع شده است. ما در این وب‌سایت به معرفی محصولات تولیدی خود پرداخته و در کنار آن امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم نموده‌ایم.

“هرچیزی که شما بتوانید تصور کنید، واقعی است”

پابلو پیکاسو